O NAS
Zadowolenie Klienta sprawia nam autentyczną satysfakcję...

GRUPA INSTALBUD

Wspólnie tworzymy nowoczesne przedsiębiorstwo, składające się z kompetentnych ludzi, świadomych swoich obowiązków i zadań do zrealizowania. W ramach GRUPY INSTALBUD, oferujemy Państwu usługi niezbędne do wyposażenia domów, oraz obiektów handlowych i przemysłowych w paliwo gazowe, wodę, energię elektryczną i instalację kanalizacyjną. Budujemy sieci i przyłącza, oraz wszelkie instalacje wewnątrz budynków z kotłami i systemem centralnego ogrzewania włącznie. Wykonujemy przewierty sterowane i roboty ziemne, używając wysokiej jakości sprzętu. Projektujemy i zapewniamy własną obsługę geodezyjną. Posiadane doświadczenie wykorzystujemy realizując własne inwestycje deweloperskie.

Na wykonane usługi udzielamy gwarancji, a w codziennej pracy stosujemy zasadę podaną przez właściciela firmy:
„Od lat, jako przedsiębiorca uważam, że największy kapitał jaki gromadzi firma to ludzie, zarówno kompetentni pracownicy, jak i zadowoleni Klienci. Dlatego usługi świadczymy solidnie, rzetelnie i przyjaźnie dla Klienta.”

Zbigniew kula

Polityka firmy

Polityka firmy

Budujemy długotrwałe relacje. Jesteśmy postrzegani jako rzetelny i wiarygodny partner zarówno dla dużych przedsiębiorstw, jak i odbiorców indywidualnych.

Klient

Klient

Wbrew obiegowej opinii Klient nie zawsze ma rację. Zawsze jednak staramy się uwzględnić Jego punkt widzenia i potrzeby. Jeśli tylko leży to w naszych możliwościach, pomagamy i szukamy dobrych rozwiązań

Fachowa wiedza

Fachowa wiedza

Nasze przygotowanie teoretyczne wspieramy regularnymi szkoleniami dotyczącymi nowych rozwiązań. Posiadamy też praktyczną wiedzę, która uwzględnia specyficzne wymagania instytucji branżowych. Nasi pracownicy posiadają wszelkie wymagane uprawnienia i certyfikaty do wykonywania czynności.

Główne cele

Główne cele

Chcemy nadążać za rozwijającym się rynkiem i rosnącymi wymaganiami. Dlatego stale pracujemy nad podnoszeniem poziomu obsługi Klienta. Chcemy mieć dla niego szeroką i najlepszą ofertę. W tym celu dbamy o rozwój osobowościowy pracowników, podnoszenie kwalifikacji i dostosowywanie sprzętu.

Zaufanie

Zaufanie

W relacjach z Klientem wyznajemy zasadę, że zaufanie jest jak las – spłonąć może szybko, a rośnie bardzo długo. Dlatego, jeśli tylko od nas to zależy, staramy się rzetelnie wywiązywać z podjętych ustaleń.”

REFERENCJE

Dobre referencje budują zaufanie i zapewniają komfort przy powierzaniu zadań nieznanym przedsiębiorstwom. Naszą wizytówką są zadowoleni Klienci i wieloletni współpracownicy. Powyżej zamieszczamy kilka przykładowych opinii. Dodatkowe referencje udostępniamy na żądanie.

Referencje

lat doświadczenia

24
lat doświadczenia
Zadowolonych Klientów

12500
Zadowolonych Klientów
wykonanych zleceń

17000
wykonanych zleceń

PARTNERZY

Przez lata działalności zapracowaliśmy na zaufanie wielu poważnych instytucji i przedsiębiorstw. Realizowaliśmy dla nich różne zadania, często o wysokim stopniu trudności. Najlepszą rekomendacją jakości naszych usług jest fakt, że nawiązana raz współpraca ma charakter ciągły. Dla naszych Partnerów jesteśmy wiarygodnym wykonawcą. Zapraszamy do poszerzenia tego szacownego grona.

Polska spłka gazownictwa
PGNiG
GAZ system
Wodociągi Krakowskie
Grupa BUMA
MIX BIURA
perfekt-do,
Trans-Ziem
Wawel service
GAMA-M
WAKO
GRUPA INTER-BUD
MOTA-ENGIL
OKNOPLAST
arkana nieruchomości
Małopolski Bank Spódzielczy
warbud
Auchan
DEKRA
STRABAG
Zakład Gospodarki Komunalnej w Wieliczce sp z o.o
INVEST HOUSE SA.